life style & fashion blog

Lepsza efektywność naszej pracy? ScrumEasy.eu

Hej, dziś przychodzimy do Was z naprawdę bardzo przydatnym systemem, głownie dla bloggera, jak i dla wielu firm na świecie.  Serwis ScrumEasy.eu, jest to doskonały pomocnik dla nas bloggerów. Przybliża nam jak na prawdę w praktyce wygląda nasza współpraca z klientem, podczas realizacji projektów scrumowych, w uproszczonej wersji.  System ten przystosowany jest w głównej mierze do przejrzystej kontroli pracy, którą wykonujemy na co dzień. Czyli jak to wygląda? Pomaga nam ukierunkować się do działań, które są naszym celem do stworzenie czegokolwiek, długo jak i krótkodystansowych działań. Czyli, dzieli nam duże cele na małe zadania do wykonania, które doprowadzą nas do oczekiwanych rezultatów. Dzięki temu mamy pewność, że nie pominiemy żadnego naszego działania, zadania lub projektu.

Bardzo fajną funkcją jest, dzielenie obowiązków pomiędzy sztabem pracowników, który posiadasz. Możesz przypisać komuś zadania, wyznaczać obowiązki i wiele innych. Wiemy z własnego doświadczenia, jak wiele ułatwia taka funkcja, gdy współpracuje się z daną grupą ludzi, jak wiele oszczędzamy przy tym czasu i jak sprawnie idzie w rezultacie praca.

Serwis również posiada pewnego rodzaju ułatwienia, którymi są notatki, gromadzenie różnego rodzaju załączników, komentarze osób, z którymi się współpracuje itp.

Zachęcamy do skorzystania z serwisu http://www.scrumeasy.eu/, bo jest to świetne rozwiązanie, gdy chcemy by nasza organizacja pracy była jak najbardziej efektywna.

My od dziś zaczynamy 🙂Dodaj komentarz