life style & fashion blog

PIERWSZY RAZ W LONDYNIE

Hej! Dzisiejsza notka należy do mnie. Chciałbym pokazać Wam parę zdjęć z mojego wyjazdu do Londynu, który miał miejsce około miesiąc temu. Pierwszy post, pojawił się u mnie na moim personalnym blogu, gdzie wpis dobrze się przyją. Chciałbym Wam i tu o nim trochę opowiedzieć. Miał on miejsce 12 lutego, chodziło w nim głownie o doświadczenie zawodowe, w którym się aktualnie się krztałcę.

Bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział w tym oto projekcie, bo dzięki niemu bardzo dużo zyskałem, poprzez zobaczenie wielkiego świata, zapoznania się z przeróżnymi ludźmi, kulturami, obyciu się samemu w ogromnym mieście. Jak wiemy, zawsze więcej jest plusów, ale stety lub niestety są też minusy. Największą moją zmorą było metro, wszystkie stacje, linie, przesiadki, wydawały mi się tak pokręcone, że w jednej chwili mnie to przerosło. Zdawałem sobie sprawę, że są to nowe rzeczy i że jest tak zawsze na samym początku i powiem wam sczerze, że tak właśnie było.

Wyjazd ten nauczył mnie również większej samodzielności, pewności siebie życiowej jak i językowej. Nie za często podróżuję w tak dalekie strony, ale to chyba pozwala mi doceniać przeróżne rzeczy, małe jak i duże. Mam nadzieję, że będę miał przyjemność gościć w miejscu jakim jest Londyn.

 

 

 

  

 

   11 thoughts on “PIERWSZY RAZ W LONDYNIE”

Dodaj komentarz