life style & fashion blog

PLUSY I MINUSY BYCIA BLIŹNIAKAMI

Cześć!

Jedni marzą, drudzy są zaciekawieni, jak to jest być bliźniakiem i dla tego dziś wpadliśmy na pomysł, aby zrobić wpis na temat plusów i minusów z życia bliźniaków.

Często dostajemy pytania, jak to jest mieć brata bliźniaka, czy fajnie jest go posiadać. Dlatego właśnie w taki sposób, doszliśmy do wniosku, że fajnie by było, gdybyście się trochę o nas więcej dowiedzieli.

Dziś trudno jest nam powiedzieć, jak to jest mieć brata bliźniaka, dlatego że znamy się od początku.

W naszym życiu wydarzyło się bardzo wiele zdarzeń tych dobrych i tych trochę mniej fajnych.

Może zaczniemy od minusów:

-Mylenie nas na każdym kroku i nie mówię tu o osobach, które widzą nas pierwszy raz, mówię o osobach które znają nas co najmniej rok.

-Większość ludzi traktuje nas jako jedną osobę, już tłumaczę o co nam chodzi. Ludzie myślą, że jesteśmy bliźniakami to lubimy to samo, tym samym się interesujemy itp. Fakt mamy bardzo wiele wspólnych zainteresowań, ale jednak nie jesteśmy jedną osobą.

– Częste kłótnie między nami

– Zazwyczaj idąc miastem, przechodnie którzy nas mijają, naszym zdaniem wzbudzamy w nich skrajne emocje. Nie wiem dla czego tak jest, bo gdy np. słyszymy „Oooo bliźniaki,, „Jacy Oni są posobni,, „Czym się różnią,, nic innego myśleć nie możemy.

-Ludzie szukający w nas jakiejkolwiek różnicy. Nie wiemy czy komuś sprawia to przyjemność, ale dla nas jest to dosyć nie przyjemne. Ciężko nam jest czasami powiedzieć coś w stronę tych osób, bo traktują to one jako zabawę, a my na prawdę tego nie lubimy, jak za pewnie większa część z Was, gdyby ktoś szukał w Was jakichś rzeczy.

– Głupie żarty

Plusy:

– Chodzimy do tego samego technikum, jesteśmy w tej samej klasie, ale na innych profilach i gdy mamy zadanie domowe robimy tak, że w jeden dzień robi zadanie Sebastian, a w drugi dzień Hubert 🙂

–  Posiadając wspólne zainteresowania, nie mamy problemu z robieniem np. sobie zdjęć.

–  Większość osób się nami interesuje. Idąc tak jak wspominaliśmy wcześniej ulicą, osoby są zszokowani, że istnieje coś takiego jak „Bliźniacy”.

– Powyżej również wspominaliśmy o głupich żartach, ze strony znajomych, ale my też posiadamy moc, by odwrócić stronę żartów m.in. wkręcanie znajomych w to, że Hubert to Sebastian, a Sebastian to Hubert 🙂

  

 

 

 

 27 thoughts on “PLUSY I MINUSY BYCIA BLIŹNIAKAMI”

Dodaj komentarz