life style & fashion blog

TAGI – JAK ICH UŻYWAĆ?

 

#tagi – czy warto, jeśli tak to jakie, dopasowanie do własnego konta?

Tagi na przestrzeni paru lat, stały się bardzo popularnym, a za razem pomocnym narzędziem do pozyskiwania nowych zwolenników. Chyba nie muszę Wam przytaczać, dokładnego znaczenia słowa tag/hashtag. Jest to w skrócie funkcja, służąca do kluczowego opisania tematu wpisu bądz postu. Może być to jedno słowo lub połączenie paru wyrazów. Tag jest to również bardzo dobra funkcja do wyszukiwania konkretnych rzeczy, jakie chcemy znaleźć w danym momencie np. szukasz inspiracji, jak urządzić wnętrze domu, używamy takich tagów jak #dom #wnętrze #wystrój i te parę hashtag’ów, pozwoli Ci dotrzeć to tego czego teraz szukasz.

Używanie tagów dla nas blogerów, dla osób tworzących jakąś działalność internetową, korzystanie z hashtag’ów jest bardzo przydatną oraz pomocną funkcją. Osoby które, interesują się podobnym tematem, na jaki jest prowadzony twój blog, znajdą cię szybciej za pośrednictwem tag’ów, niż miało by się to odbyć w zwyczajny sposób.

Osoba tworząca jakąś działalność w internecie, chciałaby aby twórczość którą tworzy, dotarła do największej ilości osób, by została zauważona, a czasem doceniona, ale to już inna sprawa. Funkcję którą umożliwiają nam przeróżne portale/platformy, tag’ójąc różne rzeczy, tylko i wyłącznie nam pomagają nie szkodzą.

Jak wiemy, nie można też przesadzać ilością tag’ów zawartych w jednym poście, bo po pierwsze nie wygląda to ładnie i nie zachęca, a po drugie odstrasza lub denerwuje to użytkowników.

Czytałem na jednym z forum, że aby wzrosło zainteresowanie danym wpisem, musimy użyć jednego, maksymalnie dwóch tagów, by się powiodło. Jeśli zrobimy inaczej, efekt końcowy może okazać się odwrotny.

Konkretne tagi, które możecie wykorzystywać w każdej możliwej chwili i które są bardzo pomocne to np. #love  #tagsforlikes #instagood #me #followback #poland #tbt #cute #followme  #photooftheday #instamood #nofilter #friends #like4like #beauty

Przychodzimy dziś do Was z bardzo ciekawym serwisem jakim jest SHUMEE.

Shumee – polska aplikacja na systemy Android i iOS, połączenie mediów społecznościowych z serwisami aukcyjnymi.
Miejsce, w którym każdy może zashumieć!
Głosuj – wyraź swoje zdanie
Pytaj – poproś innych o opinię
Polecaj – zarekomenduj produkt, miejsce lub wydarzenie

Zachęcam do kliknięcia i zobaczenia na czym to polega 😉

https://db.brandsabbath.com/j23fdjp8

 Dodaj komentarz